Uncategorized
Turkcell Fatura ödeme
Aralık 14, 2017
1
, , ,

Turkcell Fatura ödeme ; Türkiye merkezli yerli ve millî olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir.

 

Turkcell Fatura ödeme Faturamı nasıl öderim?

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüden “Hesabım” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” bölümünün altında yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada hat veya hatlarınızı, “Fatura Seçimi” başlığı altında da ödenmemiş fatura veya faturalarınızı görebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanızın sağ tarafında bulunan kutucuğu işaretleyin. Ardından Ödeme Detayları başlığı altında istenen kredi kartı bilgilerini girerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalar ve Anlaşmalı KurumlarÇağrı merkezinden anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksitlendirme yaparak ödeyebilirsiniz.​Faturalarınızı, Turkcell İletişim Merkezleri’nden nakit veya kredi kartı ile, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell.com.tr’ye giriş yaparak Hesabım’dan kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 • PTT ve banka şubelerinin gişelerinden yapılacak fatura ödemelerinde, bankalar ve PTT tarafından 1 TL işlem ücreti alınmaktadır.
 • *Otomatik ödeme talimatınızı bankalar dışında Turkcell kanallarından da hemen verebilirsiniz. Talimat verebileceğiniz Turkcell kanalları;
  • Turkcell.com.tr’den giriş yaparak Hesabım’dan ve 532 Seslı Yanıt Sistemi’nden (Visa ve Mastercard logolu) tüm banka kredi kartlarınız ile, Turkcell İletişim Merkezleri’nden de Akbank banka/kredi kartları ve Garanti Bankası kredi kartlarınız ile talimatınızı verebilirsiniz.
  • Haziran 2012 ve öncesi yıllara ait ödenmemiş faturası bulunan müşterilerin, bu borçlarını ödemeleri durumunda, bu borçlar sebebi ile oluşan henüz faturalanmamış faiz, kendilerine faturalandırıl​madan silinecektir.​​​​​​​​​​​​​​​​

*Hesabım’a​ www.turkcell.c​om.tr sayfalarından, iPhone ve Android uygulamalarından ulaşabilirsiniz.

Kredi kartımı kaydederek faturamı nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartı bilgilerinizi Turkcell ve Grup Şirketlerince hatırlanmak üzere güvenli bir şekilde kaydederek fatura ödeme işlemlerinizi de kolaylaştırabilirsiniz.

 • www.turkcell.com.tr’de kart numaranızı tekrar tuşlamak zorunda kalmadan en güvenli ve hızlı şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.
 • 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aradığınızda “faturamı ödemek istiyorum” diyerek yönleneceğiniz fatura ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi tuşlamak zorunda olmadan ödemenizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.
 • İnternet bağlantınız olmasa bile, size gönderdiğimiz fatura ödeme mesajını yanıtlayarak Turkcell’de kayıtlı kredi kartınızdan güvenli ve kolay bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.
 • Kredi kartınızı kaydederek her an her yerden, ihtiyacınız olduğu anda cep telefonunuzla faturanızı ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan *137# tuşlayıp arama tuşuna basarak kayıtlı kartınızdan ödeme işlemini başlatmak!

About author

admin

Online Turkcell Fatura ödeme

Turkcell Fatura ödeme ; Türkiye merkezli yerli v...

Read more

There is 1 comment

 • Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir